Ogłoszenie

UWAGA

W Filarach trwają prace nad organizacją i systemem gry.
Z tego powodu uniwersum jest w stanie nienadającym się do rozgrywki. Do czasu, daj Boże, bo poukładanie tego potrwa.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.



Herold obwieszcza...



Zapraszam do dyskusji - rewolucję czas zacząć C:
TEMAT

Ważne wieści

Toplisty:

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB




#1 2010-09-11 01:04:43

 Savitri

http://i46.tinypic.com/23hv9tv.png Najwyższa Elfka

274706
Call me!
Skąd: Ruiny Allzathrew
Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 97
Punktów :   
Siła: 7 + 3 + 0
Magia: 4 + 1 + 0
Wytrzymałość: 7 + 3 + 0
Zręczność: 7 + 3 + 0
Siła Woli: 10 + 2 + 0
WWW

Zielony Pałac.

http://i47.tinypic.com/6p8feq.jpg



Wędrując znalazłeś się na polanie przed pałacem. Budowla, dawniej prawdopodobnie koloru kości słoniowej, obecnie pokryta była zielonym zdobieniem wykonanym przez Matkę Naturę. Arkady gęsto oplatał bluszcz, a wybrukowany dawniej dziedziniec wyścielał dywan z mchu i trawy. Naprzeciw wrót stała studnia, której także nie oszczędził czas. Wokół stojącej przy niej postaci krążyły małe motyle o skrzydłach koloru słońca i płatków słonecznika. Słysząc kroki Elfka obróciła się w Twoją stronę, a na jej twarzy pojawił się przyjazny uśmiech.
- Witaj w moim zakątku - rzekła wykonując dłonią gest powitania.






1. Karta postaci :

Imię.
Me imię, Wędrowcze brzmi Savitri Rajani - ciemność związana ze słońcem.

Wiek.
Niezwykłym pytać damę o wiek, aczkolwiek liczę sobie więcej niż najstarsze Ruiny, a jednocześnie mniej niż drzewa w lesie je okalającym. Taka odpowiedź musi Ci wystarczyć.

Wygląd.
Pełna moja postać tak oto się prezentuje :
http://i45.tinypic.com/jzt78.png

Statystyki.
Siła : 10
Magia : 5
Wytrzymałość : 10
Zręczność : 10
Siła woli : 12
HP : 2 500
PZ : 5 000
Mana : 2 500


Zdolności specjalne.
Jako Władczyni przysługują mi trzy zdolności rasowe. Opanowałam wtopienie, sokole oko oraz kontrolę całkowitą.

Zdolności oraz osobowość.
Znam większą część języków użytkowych i wciąż staram się swoją wiedzę poszerzać. W walce chętnie sięgam po katanę, którą posługuję się całkiem dobrze. Pewniej czuję się używając łuku będącego moją główną bronią. Nie ma dla mnie piękniejszej muzyki nad świst grotu przecinającego powietrze i cichy brzęk zwalnianej cięciwy. Na codzień używam krótkiego miecza - wakisashi. Uwielbiam jeździć konno, ale czynię to wyłącznie dla rekreacji. Jest to wielka przyjemność, ale w sytuacjach kryzysowych bardziej ufam własnemu ciału, a w sprzyjających warunkach prześcignąć mnie mogą tylko najczystszej krwi rumaki. Najbardziej do mej duszy przemawia muzyka. Uwielbiam wsłuchiwać się w szum liści na wietrze i delikatne dźwięki fletu. Wolny czas, którego zazwyczaj nigdy nie mogę wygospodarować, lubię spędzać w bibliotece, nad wodą bądź w Lesie. Śpiewam, piszę, gram. Rozwijam swoją duchową stronę by pozostawała w równowadze z ciałem.
Jeśli chodzi o moją osobowość jestem osobą dość upartą, a także cierpliwą i wyrozumiałą. Zdarza mi się być inteligentną i zazwyczaj jestem miła. Cenię sobie minimalizm i nie znoszę, gdy ktoś próbuje mnie zmieniać. Najwyższą wartość mają dla mnie szczerość, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Nie umiem znieść celowego ranienia innych. Kiedy walczę - walczę sercem - zatracam się w rytmicznej melodii ścierających się ostrzy i nie dbam o własne obrażenia. Atakuję jednak tylko w ostateczności, gdyż nade wszystko cenię pokój. Podobno jestem nadzwyczaj dobrą obserwatorką, więc uważaj, gdy pragniesz coś przede mną ukryć - nie lubię tego.




2. Stan finansowy :

Majątek.
Denary : 10 100
Diamenty : 0


Wyposażenie.

brak.


Ścieżki losu są nieznane. Fatum i Przeznaczenie towarzyszą mu od wieków po wsze czasy.
Goście, witaj w progach Filarów.

http://i48.tinypic.com/1556qaa.png


Komplet by M.; artist - Luis Royo

Offline

 






Kraina/Czynnik

Zachmurzenie

Temperatura

Opady

Wiatr

Terytorium Rasy Czarodziejów

Małe

15*

Brak

Lekki, chłodny

Mroczne Kotliny

Małe, gł. na wybrzeżu

13*

Brak

Porywisty, chłodny

Krwawe Równiny

Brak

18*

Brak

Porywisty, chłodny

Ruiny Allzathrew

Brak

17*

Brak

Lekka bryza na wybrzeżu

Bory Wieczności

Małe

15*

Mżawka

Lekki, ciepły

Pojezierza Zatracenia

Małe

15*

Brak

Lekki, ciepły

Kamienna Pustynia

Brak

23*

Brak

Porywisty, ciepły





FAZY KSIĘŻYCA











______________________________________________________________________________











TIGAvaron - Kraina Fantazji!


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Międzyzdrojach Szkoła materac janpol