Ogłoszenie

UWAGA

W Filarach trwają prace nad organizacją i systemem gry.
Z tego powodu uniwersum jest w stanie nienadającym się do rozgrywki. Do czasu, daj Boże, bo poukładanie tego potrwa.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.



Herold obwieszcza...



Zapraszam do dyskusji - rewolucję czas zacząć C:
TEMAT

Ważne wieści

Toplisty:

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB




#1 2010-02-12 20:48:36

Shadow

Ten, który odszedł do Krainy Cieni...

Wasze wpadki w szkole...

Ten temat jest poświęcony naszym przykrym, śmiesznym, głupim zdarzeniom, które przytrafiły się nam lub koleżanką w szkole.
To ja zacznę...
O sznurówkach, które mi opcięła pani od matematyki mówiłam już w innym temacie ( "Najlepsze teksty nauczycieli" ) No to postanowiłam opisać jeszcze 2 beznadziejne zdarzenia.
       
To była lekcja matematyki... Jakaś nauczycielka ( chyba od przyrody ) wpuściła nas do klasy, ponieważ pani się spóźniała. Ja jak zwykle nie miałam pracy domowej. No cóż przyjaciółki też nie miały i dlatego musiałam ją sama napisać. Już byłam w połowie zadań, odwracam się cała klasa stała. Nawet moja naj koleżanka z ławki, która przecież tak lubi się przeglądać przed lekcja w lusterku i nie ma zamiaru podnosić się, bo będzie miała nogi krzywe ( jak to powiada ) Jeszcze bardziej przechylam głowę w prawo i widzę panią od matematyki stojącą przede mną i patrzącą co robię. No oczywiście stała już tak z 2 minuty i nawet nikt mnie nie szturchnął żebym się odwróciła. No cóż dostałam jedyneczkę do dziennika i uwagę ;]

A druga przygoda z resztą się też zdarzyła na matematyce ( coś ten przedmiot mnie prześladuje )

Na lekcji wtedy to było początek szóstej klasy. Przypominaliśmy sobie pola i obwody. Pani dała zadanie z powierzchnią domu, a ja jak to ja wyskoczyłam z pytaniem: Czy pole powierzchni domu można obliczyć np. razem z lodówką. Oczywiście cała klasa wyskoczyła z śmiechem. Ja jestem już z takich rzeczy znana, żadna nowość uwierzcie... Potem moje koleżanki pytały mnie: Jaka jest twoja powierzchnia ogródka razem z kwiatkami ?
Więc jak powiem coś głupiego na forum to już chyba musicie się zacząć przyzwyczajać. W końcu jestem śliczną blondynką.

 






Kraina/Czynnik

Zachmurzenie

Temperatura

Opady

Wiatr

Terytorium Rasy Czarodziejów

Małe

15*

Brak

Lekki, chłodny

Mroczne Kotliny

Małe, gł. na wybrzeżu

13*

Brak

Porywisty, chłodny

Krwawe Równiny

Brak

18*

Brak

Porywisty, chłodny

Ruiny Allzathrew

Brak

17*

Brak

Lekka bryza na wybrzeżu

Bory Wieczności

Małe

15*

Mżawka

Lekki, ciepły

Pojezierza Zatracenia

Małe

15*

Brak

Lekki, ciepły

Kamienna Pustynia

Brak

23*

Brak

Porywisty, ciepły





FAZY KSIĘŻYCA











______________________________________________________________________________











TIGAvaron - Kraina Fantazji!


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Międzyzdrojach Szkoła materac janpol